Згідно НПАОП 0.00-1.59-87 балон це посудина, яка має одну або дві горловини для установки вентилів, фланців або штуцерів, призначений для транспортування і зберігання і використання стиснених, зріджених або розчинених під тиском газів.

Балони для зберігання газів мають кожен свої особливості і специфіку застосування. Традиційно вони виготовляються з високоміцної сталі для виключення вірогідності витоків. Газовий балон - це металева ємність, циліндричної форми, що складається з горловини, обичайки і дна. До горловині можуть кріпиться різні пристрої - вентилі, штуцери, фланці. Товщина стінок становить газового балона, в середньому від 3-4 мм і більше.

Всі балони повинні проходити обов'язкове гідровипробування і регулярні перевірки (огляди). Інформація про результати вноситься в технічний паспорт балона - металеву пластинку, закріплену близько горловини, або таврування на корпусі де вибивається службова інформація (товарний знак підприємства-виготовлювача, номер балона, фактична маса порожнього балона, дата виготовлення і наступного опосвідчення, робочий тиск, обсяг, клеймо ВТК підприємства-виготовлювача, номер стандарту (для балонів понад 55 л)). Крім результатів атестацій в паспорті, як правило, вказані додаткові відомості про балон - маса, обсяг, дата виробництва та інше. До експлуатації допускаються тільки повністю справні і опосвідчені газові балоны.

Частота проведення опосвідчення (огляду) і гідровипробувань балонів вказана в НПАОП 0.00-1.59-87
3

2 Thoughts to “Балони”

  1. Константин

    Я собираюсь установить автономное газоснабжение своего частного дома. Подскажите с чего мне начать?

  2. Константин

    Я хочу построить АГНКС в Запорожской области. Уже присмотрел хорошее место. Подскажите во сколько мне обойдётся строительство.

Comments are closed.